Едина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com      

Голка та імплантатор

 

      Мікрочіп встановлений в одноразовий імплантатор, який складається з високоякісної порожнистої голки і допоміжного шприца. Імплантатор і мікрочіп стерилізовані і готові до використання.
      Стерилізація зроблена в ході виробничого процесу з окислом етилену. Стерильний пакет має жовту кольорову групу індикаторів, щоб підтвердити, що все стерилізувалося.
      Якщо цей жовтий колір відсутній, не використовуйте пакет.
      Порожниста голка захищена пластмасовим рукавом, який повинен залишитися на місці до початку імплантації і після повинен бути повернений на місце. Для зручності, ярлик ошийника упакований в стерильному пакеті разом з імплантатором.
      Також в стерильному пакеті - декілька клейких ярликів з штрих-кодом мікрочіпа - вони призначені для того, щоб наносити на сторінки документів реєстрації.
Одноразовий імплантатор для мікрочіпу.
Мікрочіп і імплантатор в стерильному пакеті. Імплантатор з мікрочіпом.
Голка імплантатора з мікрочіпом. Розміри мікрочіпу для тварин.
 
 
   
Bayer: Украина   ООО "РА-ЕСИ". Зоотовары оптом.   ZooDrug - оптово-розничный интернет-магазин товаров для животных       Дошка оголошень для тварин
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |    Дошка оголошень
>>>  Зміст  <<<
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.